O mnie

Drodzy Chwilowicze,

nie wiem co napisać, więc napiszę to, co aktualnie mi w duszy gra. Jest godzina 23.31, a ja siedzę na blogu i zastanawiam się, o czym napisać. Nie potrafię sensownie sklecić kilku słów recenzji, bo jestem tak podekscytowana.

Spytacie się czym, a ja powiem – WSZYSTKIM. Udało mi się osiągnąć to, o czym marzyłam – mam swoje własne miejsce w sieci. Banalne? Może tak. Powiecie, że każdy może założyć takiego bloga, więc co w tym wyjątkowego, a ja odpowiem ponownie – WSZYSTKO. Bo to jest moje miejsce, nikogo innego. To samo w sobie jest wyjątkowe.

Rzeczywistość jest dziwna. Samo to, że jestem maturzystką z roku 2020 może pokazać, jak bardzo zakręcony jest świat wokół mnie. Mam swoje wzloty i upadki, których powodem głównie jestem ja sama. Studniówka w piątek, wojewódzki etap Olimpiady polonistycznej w sobotę? Czemu nie! (UWAGA! Nie powtarzajcie tego w swoim życiu… serio odradzam ;)). Może jestem trochę zakręcona, może gadam za dużo (jak nie wierzycie, spytajcie moich rodziców lub chłopaka), jednak staram się być sobą. I to jest najważniejsze. I dlatego teraz jestem tutaj. Dlatego o godzinie 23.46 piszę nadal tę wiadomość … Bo kocham to miejsce; bo to jest moje miejsce. I nawet jeśli na chwilę się zagubię, zawsze tu wrócę.

Dziękuję jeśli tu jesteście i to czytacie. Kiedyś ta strona totalnie zmieni swój wygląd, jednak jak na razie zostanie tak…

Trzymajcie się ciepło! ♥

Starajcie się wierzyć, że wszystko, czego pragniecie, jest możliwe. Ja wierzę.

Wasza Pyciaaa.