[POPBOOKOWNIK] Książka, planszówka + walka w kisielu, czyli moje pierwsze artykuły na portalu

Na sam początek, kilka słów wyjaśnienia.
Od jakiegoś czasu mam przyjemność być częścią redakcji portalu dla miłośników popkultury – Popbookownik. W sierpniu pojawiła się tam moja pierwsza recenzja. Długo się zastanawiałam nad tym, w jaki sposób powiązać moje wpisy na portalu z blogiem. Kopiowanie tych samych tekstów byłoby bez sensu, a jednak chciałabym byście wiedzieli, jakie tytuły (otrzymane ze współpracy z PB) mnie oczarowały. Dlatego wpadałam na pomysł PODSUMOWAŃ! Co jakiś czas, w żadnym wypadku regularnie, będę wrzucała tutaj zestawie tekstów mojego autorstwa, które pojawiły się na portalu. Chętni będą mogli wejść w linki i przeczytać je w całości. Jest to, moim zdaniem, idealne rozwiązanie – bez zbędnego powielania, a jednak mogę informować was o wszystkim, co mnie oczarowało lub zawiodło. Nie przedłużając, zapraszam do czytania!Someone New to powieść poruszająca wiele trudnych problemów. Ujmuje i wzrusza. Zwraca uwagę na obecne tematy tabu. Mimo sporej ilości stron, czyta się ją szybko i z przyjemnością. Warto poświęcić jej jeden wieczór, by spędzić czas z przyjemnością i jednocześnie przeczytać powieść, która zmusi nas do zastanowienia się nad pewnymi kwestiami.

Recenzję, w której nieco bardziej przyglądam się poszczególnym elementom książki przeczytacie TUTAJ.


Genialny dodatek do gry planszowej Osadnicy: Narodziny Imperium! Poprzez historię sprawia, że rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza. Nie można nie wspomnieć też, że są różne warianty gry – można wybrać nawet opcję jednoosobową.

Więcej o dodatku do Osadników przeczytacie TUTAJ!


Zarówno pierwszy tom serii, jak i pierwsza część ekranizacji książek Suzanne Collins to niezaprzeczalnie fenomen. Jednak jakie są podstawowe różnice pomiędzy książką a filmem? O tym przeczytacie w moim najnowszym artykule!

Walkę w kisielu znajdziecie TUTAJ!

2 myśli na temat “[POPBOOKOWNIK] Książka, planszówka + walka w kisielu, czyli moje pierwsze artykuły na portalu

  • 12 października 2020 o 15:32
    Permalink

    „Igrzyska śmierci” chcę przeczytać, a potem dopiero obejrzeć ekranizację. Zainteresowała mnie ta gra planszowa, ale skoro to dodatek to najpierw musiałabym kupić podstawę. 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.