Elite *Sezon 3*

Są seriale, których kontynuacja wydaje się bezsensowna. Kiedy wychodzi kolejny sezon, w głowie kołaczą się dwa słowa – po co?! Oglądamy pierwszy odcinek, bo jednak czujemy, że nie chcemy zostawić czegoś niedokończonego… i przepadamy. Tego typu serialem jest Elite.

Uczniowie Las Encinas znów zmuszeni są do wyjawienia swoich tajemnic policji, kiedy na balu dochodzi do tajemniczej śmierci jednego z nich. Pani inspektor, starając się dociec w jakich okolicznościach zginął chłopak, poznaje sekrety nastolatków. Wyjawiają jej oni swoje myśli, uczucia i grzechy… jednak czy powiedzą, kto zabił?

Szkoła dla elity to serial intrygujący i dość nietypowy. Mimo zastosowania popularnego w popkulturze tematu przewodniego jakim jest szkoła, która nie jest jednak tak idealna, jak z początku się wydawało, serial potrafi zaskoczyć i wywołać wiele skrajnych emocji.
Elite ukazuje ciemną stronę bogatej młodzież. Największą zaletą fabuły jest nie stronienie od wulgaryzmów i erotyzmu. Porusza także tematy tabu i podejmuje wiele problemów jakimi są: alkoholizm, narkomania, homoseksualizm czy rak.

Trzeci sezon pozwala poznać dalszą część historii takich bohaterów ja Carla, Samuel, Guzman, Lu czy Nadia. Każda z tych, i nie tylko tych, postaci jest indywidualnością. Wyróżnia się spośród tłumu innych i opowiada odbiorcy swoją historię. W serialu nie ma bohatera, którego można by szczerze znienawidzić lub polubić. Są ludzie; ludzie, którzy popełniają błędy i nie zawsze starają się wyciągać z nich wnioski.

Nietypowy, intrygujący, mroczny serial o przyjaźni, zdradzie i zaufaniu – tak w skrócie można opisać Elite. Szkoła dla Elity to produkcja, obok której ciężko przejść obojętnie, zwłaszcza że każdy kolejny sezon jest coraz lepszy. Jeśli jeszcze nie poznaliście historii uczniów Las Encinas, szybko nadrabiajcie!

Jedna myśl na temat “Elite *Sezon 3*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.