[PATRONAT] Zatrute serca ~ Angelika Ślusarczyk

Kochani Chwilowicze!

Dziś po raz pierwszy na Chwilach widzicie to słowo w tytule – PATRONAT!
Oznacza to, że z wielką przyjemnością mogę ogłosić premierę książki, którą CHWILE ROZKOSZY OBJĘŁY PATRONATEM MEDIALNYM – przedstawiam wam ZATRUTE SERCA!

Angelikę Ślusarczyk możecie już znać z jej debiutanckiej powieści Naucz się beze mnie żyć, a także debiutu literackiego, jakim jest opowiadanie w antologii Pod świątecznym niebem. Ponadto jest ona autorką bloga Tylko magia słowa, na którym już od kilku lat publikuje recenzje książek.
Zatrute serca to jej druga książka. Wśród zapowiedzi na ten rok możemy znaleźć także powieść The postman. Miłosna przesyłka, napisaną wspólnie z Adrianą Rak.

Opis:
Klara to młoda dziewczyna, która pracuje w jednej z wrocławskich restauracji, studiując jednocześnie to, z czym wiąże swoją przyszłość – kosmetologię. Doświadczona przez los, twardo stąpa po ziemi, jednak wciąż czegoś jej brakuje. Gdy pewnego dnia wybiera się na imprezę do klubu ze znajomym z pracy, spotyka mężczyznę, którego oczy zapadają jej głęboko w pamięć. Zrządzeniem losu spotyka tajemniczego chłopaka coraz częściej, aż w końcu zaczyna się między nimi tworzyć nić porozumienia, co dla obojga może skończyć się tragicznie. Jednak odrzucając wszystko to, co mówi rozum, Klara słucha głosu uczuć.

Czy odda swoje ciało, duszę oraz serce nieznajomemu? Czy podejmie szaloną i skrajnie nieodpowiedzialną decyzję? Jak zmieni się jej życie? Czy będzie potrafiła zamknąć sprawiające ból rozdziały z przeszłości?

Zatrute serca to historia, która splata losy kilku bohaterów, ukazując, że nie zawsze życie jest piękne i przepełnione szczęściem. Każdy kogoś traci, każdy kogoś rani. Każdy z nich ma zatrute serce. Czy mimo napotykanych przeciwności będą potrafili docenić chwilę obecną i to, co mają?

Premiera: 16 lipca 2020PS. Na facebooku autorki już ruszyła przedsprzedaż autorska!
⏳ Do 19.05 możecie kupić książkę w cenie 24 zł + kwota wysyłki (14 zł niezależnie od ilości kupionych egzemplarzy!)
✉ Zamówić możecie poprzez napisanie wiadomości prywatnej na fanpage’u lub wysłanie wiadomości email pod adres: angelikawioletta.slusarczyk@gmail.com

4 myśli na temat “[PATRONAT] Zatrute serca ~ Angelika Ślusarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.