Mysterious challenge 2018 – Zapraszam do zabawy! ♥

Mysterious challenge, czyli w tłumaczeniu Tajemnicze wyzwanie! Na czym ono polega? Co miesiąc publikowała będę posty z kilkoma krótkimi, ogólnymi opisami. Waszym (i moim także) zadaniem będzie dopasowanie do nich książki/książek i przeczytanie jej/ich w danym miesiącu. Proste? Proste!

Przykładowy opis: Zależy mi na nim, ale czuję też coś do kogoś innego. Czy to możliwe, że kocham ich obu?
Przykładowa książka: Wybrani ~ C.J.Daugherty
(spokojnie, to nie jest jedno z zadań ;))

O swoich postępach i książkach, które wybraliście będziecie mogli pisać pod poszczególnymi postami. Dodatkowo osoba, która jak najbardziej się postara – znajdzie książki pasujące do wszystkich opisów i przeczyta je – na sam koniec otrzyma drobny, książkowy upominek (Konkurs nr.1). Jaki? Zobaczy się pod koniec roku 😉 (Jeśli będzie to więcej niż jedna/dwie osoby, odbędzie się losowanie).  
Ponadto pomiędzy uczestnikami konkursu zostanie rozlosowana inna nagroda książkowa (Konkurs nr.2) 🙂 Warunkiem udziału w konkursach jest zgłoszenie się pod tym postem. No dobra, dużo tekstu mało konkretów… Wypiszę w punktach najważniejsze zasady 🙂

 
W razie jakichkolwiek pytań śmiało piszcie do mnie! Po raz pierwszy organizuję takie wyzwanie, więc dajcie znać, jeśli widzicie jakieś niedociągnięcia – krytyka mile widziana 😉 Post z pierwszymi opisami pojawi się jutro.
 
To jak, wszystko jasne? 
Więc…
 
GOTOWI
DO STARTU
START!

4 myśli na temat “Mysterious challenge 2018 – Zapraszam do zabawy! ♥

  • 3 stycznia 2018 o 16:03
    Permalink

    Ej, i to jest genialny pomysł! Piszę się na to totalnie, fantastyczna sprawa. Co prawda mam trochę problemów z wyrabianiem się z czytaniem (przepraszam, na świecie jest po prostu tyle wspaniałych książek!), ale jak najbardziej chcę wziąć udział w takim konkurso-wyzwaniu.
    Pozdrawiam cieplutko!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.