HAPPY BIRTHDAY Chwile rozkoszy! [Drugie urodziny bloga]

To już dwa lata! 

Minęły dwa lata odkąd recenzuję książki, dwa lata odkąd działam na Chwilach rozkoszy, dwa lata pisania dla was i dla siebie. Dokładnie 25 października 2014 roku powstał pomysł stworzenia bloga z recenzjami i już tego samego dnia pojawił się pierwszy post. Przeżyłam wiele chwil zwątpienia, kiedy nie byłam pewna, czy dam radę pisać dalej. Bałam się, że podobnie jak w innych przypadkach, pisanie tego bloga znudzi mi się i w końcu stwierdzę, że to nie dla mnie. Dziś mogę powiedzieć, że podjęcie decyzji o stworzeniu Chwil rozkoszy było jedną z najlepszych rzeczy, jakie zrobiłam w całym moim życiu. Dzisiejszy post będzie połączeniem podsumowania tych dwóch lat i podziękowań dla wszystkich, którzy przyłożyli się do tego, że dalej funkcjonuję w blogosferze… i jak na razie nie mam zamiaru z niej znikać 😉

Może na sam początek troszkę statystyk, by przyjemniejsze rzeczy zostawić na koniec (nie oznacza to, że patrzenie na takie ogromne liczby nie jest przyjemnością ;))

Dzisiejszy post jest 255 postem opublikowanym na blogu. Nie licząc jego, pod wszystkimi tekstami pojawiło się 1120 komentarzy. Na chwilę obecną blog ma 129 obserwatorów i 83 osoby obserwują mnie w Google+.

Facebook: 338 like (link)
Instagram (książkowo-prywatny): 163 (link)
SnapChat (książkowo-prywatny): 38 (@pyciaaka)

I to tyle jeśli chodzi o liczby… Teraz przejdźmy do kolejnej części posta!

Na samym początku chciałabym złożyć ogromny ukłon w stronę pewnej osoby, która jako pierwsza zaufała mi i pomogła w rozwoju. Tą osobą jest Dawid z wydawnictwa Genius Creations. Dziękuję nie tylko za przyjęcie mnie do grona recenzentów, ale także za pomoc w redakcji tekstów. Wiem, że zwrócenie uwagi na błędy jakie popełniam dużo dało. Każdy tekst odsyłany do poprawy motywował mnie do dalszej pracy i nauki. Dziękuję za wyciągnięcie pomocne dłoni i nakierowanie mnie na właściwą drogę 😀

Chciałabym także podziękować panu Dariuszowi z wydawnictwa IUVI. Współpraca z Panem jest naprawdę samą przyjemnością. Mam nadzieję, że będzie trwała jeszcze długo! To samo mogę powiedzieć o współpracy z panią Magdaleną, a wcześniej panią Mają, z wydawnictwa Feria oraz panią Paulininą z Colorful Media. Bardzo dziękuję za zaufanie. To dla mnie naprawdę wiele znaczy i jest pewnego rodzaju wyróżnieniem, za które serdecznie dziękuję!

Nie mogę także zapomnieć o pani Agnieszce z wydawnictwa Psychoskok, panu Oskarze z Sine Qua Non, pani Teresie z Fabuła fraza oraz wydawnictwie Jaguar. Dziękuję za każdy przekazany egzemplarz i mam nadzieję, że w przyszłości znajdzie się jeszcze okazja do ponownej współpracy 🙂

Wiem, że dzisiejszy post jest dość długi, ale chciałabym wymienić tu wszystkich, którzy przyczynili się do mojej możliwości rozwoju, więc nie mogę nie wspomnieć o kilku autorach. Dziękuję panu Piotrowi Wałkówskiemu za możliwość przeżycia niesamowitych podróży wraz z podniebnymi korsarzami, pani Dorocie Majsterkiewicz za to, że mogłam poznać tajemnicę daru Nadii, za przekazanie mi do recenzji Małgorzacie Marii Borochowskiej, a Auguście Docher oraz wydawnictwu BIS za możliwość zagłębienia się w historie wędrowców. Ogromny, wirtualny bukiet kwiatów składam na ręce pani Jolanty Kosowskiej, z którą miałam okazję współpracować parokrotnie. Pani Jolanto, dziękuję za tak ogromne zaufanie i powierzenie mi do recenzji tych wszystkich książek!

Te post miał wyglądać całkowicie inaczej, jednak doszłam do wniosku, że nie będę opisywać wszystkich emocji, jakie kłębią się we mnie, ale najzwyczajniej w świecie na sam koniec podziękuję WAM, drodzy czytelnicy i blogerzy. Dziękuję, że jesteście, że czytacie moje posty i wspieracie mnie w każdej chwili. Dziękuję dziewczynom, które zawsze mi pomagały, gdy zwracałam się do nich z problemem. Dziękuję wszystkim razem, i każdemu z osobna. Gdyby nie wy, już dawno straciłabym motywację do pisania i dalszego rozwijania się ♥ DZIĘKUJĘ!

41 myśli na temat “HAPPY BIRTHDAY Chwile rozkoszy! [Drugie urodziny bloga]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.