[TYDZIEŃ Z SERIĄ CHOWAŃCE] #6 KONKURS – Wygraj wybrany tom serii!

Kochani, recenzję 4 tomu serii musiałam przełożyć i pojawi się jakiś czas, jednak to nie oznacza, że nasz tydzień się zakończył, ponieważ z okazji zbliżającej się premiery Pałacu snów wraz z wydawnictwem IUVI mamy dla was niespodziankę – konkurs, w którym możecie wygrać… DOWOLNY TOM SERII! Tak więc jeśli jeszcze nie poznaliście Bezkresji i jej mieszkańców, nie ma problemu. To wy wybieracie, który tom wygrywacie 😉

Co zrobić, by wygrać? Coś banalnie prostego – zgłosić się i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
Każdy jedenastoletni mag musi wybrać swojego chowańca (magiczne zwierzę), który będzie towarzyszył mu przez całe życie. Gdybyś miał/-a wybór, jakie zwierzę stało by się Twoim chowańcem i dlaczego?
Wykażcie się kreatywnością! Możecie wybrać coś z gatunków, które pojawiły się w moim niedzielnym poście lub po prostu wybrać zwykłe zwierzę i dodać mu magiczne moce, tworząc tym samym nowego chowańca! Na wasze odpowiedzi czekam do 19.06.2015.
Wzór zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia/Tajemnice korony/Krąg życia/Pałac snów
E-mail:
Baner*:
Obserwuję jako*:
Odpowiedź na pytanie konkursowe: 
*Obserwowanie nie jest obowiązkowe, a jednak miło by było, gdybyście to zrobili. Dzięki temu nie przegapicie wyników konkursu i kolejnych akcji, które będą pojawiały się w przyszłości na blogu. Banera także nie musicie nigdzie udostępniać 🙂
Powodzenia!
Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest Patrycja ‚Pyciaaa’, autorka bloga Chwile rozkoszy.
2. Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo IUVI (za co serdecznie dziękuję!)
3. Nagrodą jest jeden, wybrany tom serii Chowańce (do wyboru: Gwiazdy przeznaczenia, Tajemnice korony, Krąg życia, Pałac snów).
4. Konkurs trwa w dniach 31.06.2016 -19.06.2016 do godziny 23.59
5. Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu.
6. Zwycięzcę wybiera organizator według swojej subiektywnej oceny zgłoszeń.
7. Zwycięzca ma 3 dni na zgłoszenie się. Po tym okresie nagroda przechodzi inną, wybraną przez organizatora osobę.
8. W konkursie mogą wziąć udział osoby zamieszkałe na terenie Polski.

16 myśli na temat “[TYDZIEŃ Z SERIĄ CHOWAŃCE] #6 KONKURS – Wygraj wybrany tom serii!

  • 3 czerwca 2016 o 16:01
    Permalink

    Powinno być chyba przechodzi na inną wybraną osobę w regulaminie 🙂

    Oczywiście, że się zgłaszam 🙂
    Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
    E-mail: dausia_s@wp.pl
    Baner*: http://biblioteczkaciekawychksiazek.blogspot.com/
    Obserwuję jako*: KittyAilla
    Odpowiedź na pytanie konkursowe:
    Hm, to ja za Chowańca chciałabym… Chomika, który potrafiłby się zamieniać w taką swoją dużą wersję 🙂 Dlaczego? Ponieważ mogłabym go wszędzie zabrać, wszędzie by się wcisnął, a w razie czego mógłby się powiększyć! 🙂 EJ, to byłoby cudowne! <3

    Odpowiedz
  • 3 czerwca 2016 o 16:42
    Permalink

    Zgłaszam się!
    Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
    E-mail:vampire.katerina@gmail.com
    Obserwuję jako*: Cathlyn Corvus
    Odpowiedź na pytanie konkursowe: Zawsze kochałam węże, więc gdybym mogła właśnie te zwierzę wybrałabym jako mojego Chowańca. Chciałabym też, żeby jego jad nie zabijał a uzdrawiał. Myślę, że byłaby to najwspanialsza moc pod Słońcem 🙂 Mogłabym przecież cieszyć się wiecznym zdrowiem 😉

    Odpowiedz
  • 4 czerwca 2016 o 20:03
    Permalink

    Zgłaszam się 🙂

    E-mail : paulinakozak.96@o2.pl

    Odpowiedź : jako chowańca chciała bym jakiekolwiek zwierzę , które miałoby moc transmutacji ponieważ kocham wszystkie zwierzęta i mogła bym mieć wszystkie w jednym 🙂

    I jaki nagrodę wybrała bym pierszy tom serii 🙂

    Odpowiedz
  • 16 czerwca 2016 o 13:29
    Permalink

    Zgłaszam się!
    Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
    E-mail: michalina.foremska@wp.pl
    Baner*: https://web.facebook.com/michelle.slusarz/posts/1259136444116236?pnref=story
    Obserwuję jako*: Michelle
    Odpowiedź na pytanie konkursowe: Gdybyś miała wybór, moim chowańcem byłby zapewne mały czarny kotek, który na co dzień towarzyszyłby mi w każdym miejscu do którego bym sie wybrała,a który w chwilach niebezpieczeństwa przeistaczał by się w czarną panterę, która wzrokiem paraliżowałaby każdego kto czyhałby na moje bezpieczeństwo czy życie.

    P.S
    Korzystam z konta google męża. 🙂

    Odpowiedz
  • 17 czerwca 2016 o 05:20
    Permalink

    Zgłaszam się!
    Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
    E-mail: magda-17_17@o2.pl
    Baner*: https://plus.google.com/109443195806607439941/posts/Roo3rud7ehk
    Obserwuję jako*: magi18
    Odpowiedź na pytanie konkursowe: Moim chowańcem musiałoby być zwierzę wierne, w którym miałabym przyjaciela. Tym zwierzęciem byłby mały, ale szybki psiak. Byłby odważny, śmiały i genialny.
    Jego magiczną mocą byłaby hipnoza.
    Zainteresowania miałby podobne do mnie: książki, filmy oraz gry planszowe. W przypadku gier byłby niezastąpionym towarzyszem. Szkoda jedynie, iż on byłby lepszy ode mnie w każdej grze (pewnie oszukuje i korzysta z swojej mocy 😀 ), ale czasem dawałby mi wygrać.
    Lubi również spać pod gołym niebie. Kocha widok nieba.
    Nie lubi natomiast horrorów, po których się boi nawet swojego cienia, pcheł (okropne stworzenia) i zimnych napojów.

    Odpowiedz
  • 17 czerwca 2016 o 19:29
    Permalink

    Zgłaszam się!
    Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
    E-mail: gabolek000@o2.pl
    Baner: http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/p/konkursy.html
    Obserwuję jako: Gab riela
    Odpowiedź na pytanie konkursowe:

    Moim chowańcem bezapelacyjnie byłby kot. Uwielbiam wszystkie z rodziny kotowatych, mogłabym ciągle tulić i miętosić to ich wspaniałe futerko, a także drapać za uszkiem i słuchać odgłosów, wydawanych na oznakę zadowolenia.
    Oprócz niezwykłego wyglądu (szary w biało czarne ciapki) mój chowaniec wybijałby się spośród innych ponadprzeciętną inteligencją. Ratowałby mi życie, pomagając w ciężkich i niezwykle niebezpiecznych poczynaniach z chemią czy trudnych obliczeniach w matematyce, które mogą zanudzić mnie na śmierć. Telekineza szłaby w parze z szybkim poruszaniem się czy umiejętnością stawania się niewidzialnym na kilka chwil (niedługich). A po intensywnym dniu pracy mój ukochany kotek-chowaniec kładłby się tuż obok mnie i, jak to każdy kot, oczekiwał pieszczot oraz uwagi od swojej pani.
    Dlaczego wybrałabym kota? To proste, niepowtarzalna i silna miłość do tych zwierząt skłania mnie ku dokonaniu takiego wyboru. Bo… kto nie kochałby kotów?

    Odpowiedz
  • 19 czerwca 2016 o 19:03
    Permalink

    Zgłaszam się!
    Wybieram książkę: Gwiazdy przeznaczenia
    E-mail: kwilk232@interia.pl
    Obserwuję jako*: Klaudia W
    Odpowiedź na pytanie konkursowe:
    "Nadszedł ten dzień – moje jedenaste urodziny, wybór Chowańca. Nie zastanawiałam się nad nim długo. Od zawsze pałałam miłością do psów, która w ostatnim czasie jeszcze bardziej się pogłębiła. Teraz stoję przed Komisją, a pan w eleganckim garniturze pyta mnie:
    – Jakie zwierze będzie twoim Chowańcem?
    Wypuszczam wstrzymywane powietrze i głośno mówię:
    – Pies. Wybieram psa.
    Elegancki garnitur kiwa głową i wychodzi z pomieszczenia za swoją podkładką do notowania i pasującym do stroju czarnym długopisem.
    Wybrałam. Pies będzie od teraz moim Chowańcem.
    Cieszę się i nie mogłam zdecydować inaczej. Od najmłodszych lat kochałam te zwierzęta. Zabawa z nimi to dla mnie sama przyjemność, a obserwowanie jak jeden psiak bawi się z drugim to czynność, którą mogłabym wykonywać godzinami. Chętnie opiekuję się pieskami i pielęgnuje je. Zawsze sprawdzam czy niczego im nie brakuje, czy mają wystarczająca ilość wody i jedzenia. Kiedy jest mi smutno idę do mojego czworonoga i siadam przy nim, a on jakby wyczuwał mój smutek, bo siada mi na kolana i przytula się do mnie, liże mnie po twarzy.
    Wesoły wyraz pyszczka mojego małego przyjaciela to jeden z najpiękniejszych i najsłodszych widoków pod słońcem. Dlatego pewnie nie zdziwi was moja decyzja. Już nie mogę się doczekać tych przygód i wspólnie spędzonego czasu.
    Prostuje plecy, na twarz przybłąkał mi się uśmiech i czekam na mojego Chowańca. Zapowiada się piękny dzień."

    *Nie czytałam wcześniej tej serii, dlatego moja odpowiedź może się nie zgadzać z treścią, ale chciałam być kreatywna xD.

    Pozdrawiam! 🙂

    Odpowiedz