[Zapowiedź] Tytany ~ Victoria Scott

Odkąd tytany pojawiły się w Detroit, świat Astrid Sullivana obraca się wokół tych pół koni, pół maszyn, które dosiadane przez dżokejów startują w morderczych i emocjonujących wyścigach. Wraz z najlepszą przyjaciółką dziewczyna spędza wiele godzin na torze. Fascynują ją nie tylko emocje związane z wyścigami, ale też to, jak bardzo te zaprogramowane, półmechaniczne stworzenia wydają się prawdziwe. Astrid marzy, by kiedyś dotknąć jednego z nich.…ale też trochę ich nienawidzi. Jej ojciec stracił wszystko na zakładach bukmacherskich. Dziewczyna widzi też przepaść między bogatymi dżokejami, których stać na kosztowne maszyny do jazdy, a jej przyjaciółmi i sąsiadami, którzy czasem ostatnie pieniądze stawiają w zakładach, licząc na łut szczęścia.
Ale kiedy Astrid ma szansę wystartować na jednym z tytanów w derbach, postanawia zaryzykować wszystko. Ponieważ dla dziewczyny stojącej po złej stronie toru wyścigi to coś więcej niż szansa na sławę i pieniądze. To także heroiczna walka o lepszą przyszłość.
Wspaniała opowieść o rodzinie, przyjaźni i trudach dojrzałej i niedojrzałej miłości, którą czyta się w napięciu, śmiejąc się i wzruszając. „Tytanów” można polecić każdemu, kto ceni dobrą literaturę i lubi dać się porwać przygodzie i pięknie opowiedzianej historii.
Autor: Victoria Scott
Tytuł oryginalny: Titans
Tytuł polski: Tytany
Wydawnictwo: IUVI
Premiera: 02.06.2016

Czy tylko ja nie mogę doczekać się premiery tej książki? Nie czytałam poprzedniej serii autorki (którą mam w planach) jednak do niej nie ciągnęło mnie tak bardzo, jak do Tytany. Ponadto ta okładka… Czy nie wydaje się wam ona piękna? ♥ Dla mnie podoba się o wiele bardziej niż okładka zagraniczna 🙂
Dla porównania – oto amerykańska okładka:15 myśli na temat “[Zapowiedź] Tytany ~ Victoria Scott

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.