[Zapowiedź] Geniusze fantastyki. Antologia

28 lutego będzie mieć miejsce premiera antologii Geniusze fantastyki, darmowego ebooka przygotowanego z okazji drugich urodzin wydawnictwa Genius Creations. Całość liczy sobie ponad tysiąc stron i składa się aż z 64 opowiadań, zarówno tych znanych już czytelnikom, jak i premierowych.

„Geniusze fantastyki” zabiorą cię na wyprawę do fantastycznych światów, gdzie rządzi magia, nauka lub wiara; gdzie niemożliwe walczy o prymat z możliwym, a wyobraźnia jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie.

Nie ma znaczenia, czy po zamknięciu oczu podróżujesz po fantastycznych krainach, przedzierasz się przez postapokaliptyczne pustkowia, badasz nawiedzone miejsca czy mkniesz przez kosmiczną otchłań – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!
W twoje ręce oddajemy obszerny zbiór opowiadań autorów związanych lub zaprzyjaźnionych z wydawnictwem Genius Creations. Ta ponad 1000-stronicowa antologia to ich prezent dla ciebie i dla nas z okazji drugiego roku działalności wydawnictwa.
Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do świata „Geniuszy fantastyki”!


Autor(zy): Chmielewski, Cholewa, Cuprjak, Dunkiel, Guzek, Gwiazdowski, Hałas, Hejankowski, Hrycyszyn, Imperowicz, Jamiołkowski, Kain, Kańtoch, Karnicka, Kilian, Korsaj, Krajewska, Kubasiewicz, Laisen, Majka, Nieznaj, Nogal, Pawlak, Pągowski, Podlewski, Radosz, Rupiewicz, Wróbel
Tytuł: Geniusze fantastyki. Antologia
Wydawnictwo: Genius Creations
Premiera: 28.02.2016 r.

*opis i okładka pochodzą od wydawnictwa Genius Creations

7 myśli na temat “[Zapowiedź] Geniusze fantastyki. Antologia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.