Wesołych świąt + małe ogłoszenie…

Już jutro Wigilia świąt Bożego narodzenia, dlatego zawczasu chciałabym wam złożyć życzenia. Może będę pisała o samych banałach, które w najbliższym czasie usłyszycie wiele razy, jednak myślę, że to właśnie te banały są najistotniejsze.

Życzę wam i waszym rodzinom dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności. By wasze życie było barwne i rozpieszczało was w każdy możliwy sposób. By miłość zawsze gościła w waszych domach, a prawdziwi przyjaciele na dobre i na złe trwali u waszego boku. Aby praca sprawiała wam radość, a jeśli jesteście uczniami, by nauka nie była przymusem, lecz przyjemnością. Byście wstawali z uśmiechem na ustach i z nim się kładli. I w końcu życzę wam spełnienia marzeń, a także świąt cudownie spędzonych w gronie najbliższych 🙂
źródło
Mam jeszcze małe ogłoszenie dotyczące bloga i postów na nim pojawiających się. Ostatnimi czasy dużo się u mnie dzieje, i to raczej w tym negatywnym sensie, dlatego posty zdecydowanie rzadziej będą pojawiały się. Przepraszam was za to. Szukałam jakiegoś rozwiązania, by móc funkcjonować w miarę normalnie, jednak nie da się. Albo nie mam czasu na pisanie, albo jestem zbyt zmęczona i zniechęcona tym co się dzieje, by myśleć nad wyrażeniem pozytywnych emocji, które wywarła na mnie wcześniej przeczytana książka.
Mam nadzieję, że zrozumiecie i nie zapomnicie o blogu podczas tego dość trudnego okresu bez notek.
Jeszcze raz życzę Wesołych świąt!
Patrycja ‚Pyciaaa’

10 myśli na temat “Wesołych świąt + małe ogłoszenie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.