TOP 7 [6]: Ciekawie i serialowo…

Tym razem nie książkowo, a serialowo. Od razu uprzedzam, że raczej rzadko oglądam seriale, a jeśli już coś to raczej starannie dobieram bohaterów, z którymi spędzę kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt, wspaniałych godzin. Nic więcej nie mówię, tylko zapraszam na zestawienie moich ulubionych seriali.

PS. Dlaczego „TOP 7 [6]”? Ponieważ to miało być „TOP 7”, jednak nie było tylu seriali, które są dla mnie wyjątkowe 😉

6. Pierwsza Miłość

Mam wielki sentyment do tego serialu. Mimo, że ostatnimi czasy się odrobinę zepsuł i zaczyna przypominać znaną chyba nam wszystkim Modę na sukces, to ciągle go oglądam. Wierzę, że scenarzyści w końcu się opamiętają i przestaną robić z Majki kobietę, która co chwilę jest z innym, z Bartka niezdecydowanego faceta, ciągle użalającego się nad życiem i samym sobą, a sympatycznemu Kaśce przywrócą ten naiwny i jednocześnie lekki sposób bycia 🙂

5. Malanowski i partnerzy

To jeden z najciekawszych polskich seriali. Śledztwa prowadzone przez Bronka Malanowskiego potrafią zaintrygować i zachęcić do oglądania. Obecnie w telewizji puszczanych jest wiele seriali detektywistycznych, m.in. Detektywi w akcji czy Detektywi, jednak żaden z nich nie ma tak ciekawego scenariusza i w żadnym aktorzy nie wydają się tak realistyczni jak w Malanowskim… .

4. Policjantki i Policjanci

Bardzo lubię ten ostatnio powstały serial. Dzięki niemu możemy lepiej zrozumieć stróżów prawa [czyt. policjantów :)], a także poznać ciekawe, czasem smutne, czasem wesołe, historie zwykłych ludzi. Dodatkowo możemy zagłębić się w życie prywatne bohaterów – poznać ich problemy miłosne czy rodzinne.

3. Zaklinaczka duchów

Zaklinaczkę duchów zaczęłam oglądać dość niedawno, jednak jestem nią zachwycona. Oglądając serial, czujemy dreszczyk emocji, strach, ale i ciekawość. Każdy odcinek ma jakąś wartość, a przy okazji jest dobry na zabicie nudy. Polecam każdemu, kto nie szuka serialu, sprawiającego że nie będziemy mogli spać po nocach, ale ciekawej historii o duchach i kobiecie próbującej im pomóc przejść na drugą stronę.

2.Violetta

Wielu osobom Violetta może wydawać się naiwna. I w pewien sposób taka jest. Jednak ta naiwność podoba mi się najbardziej, ponieważ jest to historia o pierwszej miłości, o dziewczynie, która chciała zasmakować świata i ludziach, którzy naprawdę potrafią być fałszywi. Dlatego powinna ona być ciekawa i naiwna, ale także w pewien sposób pouczająca. A co mi się w serialu podoba najbardziej? Muzyka, która tak naprawdę jest jednym z głównych wątków.

1.Tajemnice domu Anubisa

Tajemnica i poszukiwanie staroegipskich skarbów. To właśnie przez ten serial narodziła się moja miłość do mitologii egipskiej (grecką, rzymską, słowiańską i koreańską interesowałam się już wcześniej ;)). Historia tajnego klubu Sibuna była niesamowita i nauczyła mnie naprawdę wiele. ♥♥♥

A wy jakie seriale lubicie oglądać? A może nie przepadacie za serialami? 🙂

15 myśli na temat “TOP 7 [6]: Ciekawie i serialowo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.