Nowe wyzwanie książkowe na rok 2015!!!

Oto pierwsze z wyzwań czytelniczych które mam zamiar zrealizować już w przyszłym roku. Wydaje mi się one bardzo interesujące, a zwłaszcza ten punkt z książką w której nie ma ludzi 🙂 Niektórych punktów prawdopodobnie nie zrealizuję np. tego z książką po angielsku. Nie ma mowy, żebym cokolwiek zrozumiała niż kilka podstawowych słówek, ale warto je pojąć, choćby dla samej zabawy.  Obiecuję także, że każdą książkę przeczytaną do tego wyzwania zrecenzuję na blogu.
Podejmujecie się? 🙂

4 myśli na temat “Nowe wyzwanie książkowe na rok 2015!!!

 • 23 grudnia 2014 o 20:27
  Permalink

  Widziałam to już kiedyś, ale u mnie to nie wypali. Zanim przeczytam jakąś książkę muszę wiedzieć, że na co najmniej 70% to moja tematyka i nie będzie mi zalegać tylko na półce. Nigdy nie lubiłam wypożyczać książek z biblioteki. Kocham za to zapach nowych książek, więc wolę kupować, ewentualnie, ale bardzo rzadko czytać na kompie, ale to tylko wtedy kiedy nigdzie nie mogę dostać tej upragnionej.
  Pozdro i życzę powodzenia.
  http://dziennikidestiny.blogspot.com/

  Odpowiedz
 • 23 grudnia 2014 o 21:16
  Permalink

  Wiadomo, nigdy nic na siłę… Ja chcę po prostu spróbować swoich sił, chociaż sądzę, że prawdopodobnie nic z tego nie będzie, ale… zobaczy się 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.